Święta Wojna

Udostępnij na:

Przerażające jest to co się dzieje odnośnie promocji zboczeń. Agresywna narracja która może spokojnie być nazwana homoterrorem. Pamiętajmy jednak że wszystkie te problemy zaczynając od aborcji przez zakłamanie historii, kryzys migracyjny, ograniczanie suwerenności, obrażanie Boga i symboli religijnych mają realizować stary i niezmienny plan żydomasonerii. Mianowicie są elementami trzech jego podstawowych założeń: zniszczyć Kościół katolicki, zniszczyć instytucję rodziny, zniszczyć tożsamość narodową. Wszystko to sprowadza się do działań największego wroga Pana Boga oraz ludzkości czyli Szatana. Jeżeli dałeś sobie wmówić że on nie istnieje to przegrałeś i nie będziesz w stanie spojrzeć na te wszystkie problemy szerzej. A wszystkie jak powiedziałem sprowadzają się do walki Złego z Najwyższym. Dlatego wzywam każdego z Was na Świętą Wojnę. Każdy z nas może przełączyć się do walki po stronie dobra. Wystarczy powierzyć swoje życie Chrystusowi i wyjść z Nim do ludzi. Nie wierzcie ze wiara ma zostać w domu, w ukryciu. Należy wyjść do ludzi i dawać świadectwo. W domu, w pracy, na ulicy. To nasz obowiązek. Nie wolno wierzyć również w hasło “ja niczego nie zmienie”. Każdy z Nas i wszyscy razem możemy to wszystko zmienić. Zacząć musimy od Naszych serc i od prawdziwej relacji z Bogiem. Do broni rycerze! Przyszedł czas na walkę ze złem i na dawanie świadectwa przynależności do Chrystusa! W imię Boże!

Author: Stopa

6
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
stopaStivenTwojastara Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Twojastara
Gość
Twojastara

Ale ty k… jesteś głupi. Ciężko się czyta takie wypociny. Fanatyzm z każdej strony niszczy i za takiego można Cię… Czytaj więcej »

stopa
Gość
stopa

hahaha cieszy mnie że tacy mędrcy czytają. wiesz jak to mówią o tym praniu mózgu, podobno część mędrców już ma… Czytaj więcej »

Twojastara
Gość
Twojastara

Myśle, ze kościół nie tego naucza. Bardziej podchodzisz pod sektę ?

stopa
Gość
stopa

Więc Kościół nie naucza że szatan jest ojcem kłamstwa i wszelkiego zła? Ciekawe. Nie ulega wątpliwości że jeden z nas… Czytaj więcej »

Stiven
Gość
Stiven

Jeżeli szatan jest ojcem wszelkiego zła, a Bóg jest ojcem dobra oraz wynagradza za dobro. Czy idąc za tą logiką… Czytaj więcej »

stopa
Gość
stopa

Jeżeli szatan jest ojcem zła to nie wynagradza bo nikomu nie wyrządza dobra. Ktoś naiwny może uwierzyc że otrzyma nagrodę… Czytaj więcej »